MertTrade - 1967'den beri hizmetinizdeyiz.

MANNLICH MARKA'MIZ OLARAK FİLTRE ÜRÜN SAYIMIZ HER GEÇEN GÜN ARTMAKTADIR.

MERT İÇ VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.

Firmamız, ticaret faaliyetine ilk olarak otomotiv sektöründe oto yedek parça ithalatı ve toptan pazarlama konusunda 1967 yılında başlamış olup, Türk Ticaret hayatına ve Oto Yedek Parça piyasasına büyük katkıları olmuş Merhum Babamız Sayın Dursun ÇALIK tarafından kurulmuştur.

Uzun yıllar kamyon ve traktör grubunda oto yedek parça ithalatı ve toptan satışında bulunan firmamız, ne yazık ki Sevgili Babamızın 1991 yılında aramızdan ayrılışından sonra da ticari faaliyetine devam etmiş; bugüne kadar yine otomotiv yedek parça piyasasında muhtelif markaların mümessilliklerini ve distribütörlüklerini yapmıştır. Son 14 yıldır da çeşitli ülkelere muhtelif gruplarda ihracat yapmaktadır.

1995 yılında, filtre pazarlama işine giren firmamız dünyanın en tanınmış filtre markalarından biri olan Luber Finer'ın 4 yıl Türkiye distrübütörlüğünü yaparak, filtre pazarlama konusunda tecrübe kazanmış olup, 2005 yılında özellikle son birkaç yıldır ülkemizin en yaygın markalarından biri haline gelen Wunder Filtre’nin pazarlamasına başlamış ve bugüne kadar bu konuda faaliyetine devam etmektedir.

2019 yılına Wunder Filtre’ ye ilaveten şirketimiz adına önemli birkaç atılımla başlamış olup, Ürün yelpazemizi dahada zenginleştirdik.

Kendi markamız olan MANNLICH FİLTRE'yi oluşturarak ülkemiz otomotiv filtre piyasasının pasta sından bir dilim olmak için başlangıç yaparak, şimdilik polen(kabin) filtre grubunda ürün yelpazemizi hızlı bir şekilde geliştirmeye ve siz değerli müşterilerimize azimle hizmet etmeye devam etmekteyiz.

Diğer önemli bir atılımımız ise Türk Otomotiv yedek parça sanayiisinin genç üreticilerinden RMC Rot markasının gerek iç piyasada gerekse dış piyasada yetkili satıcılığını almış bulunmaktayız. Bu sene , Tüyap ta düzenlenen Uluslararası Automechanica Fuar’ına katılarak ülkemiz ihracatına bizlerin bir katkısı olması için çaba göstermiş , ve gelecekte çok daha fazla Göstererek %100 bir Türk Markası olan RMC Rot u dünya piyasasına duyurmayı planlamaktayız.

Firmamız, ülkemizin otomobil ve küçük ticari araç grubunda en kaliteli yedek parça markalarının ve kendi markamız olan MANNLICH FİLTRE'nin iç piyasa dağıtıcılığını gururla devam edeceğimizi bildirir, bizleri tercih ettiğinizden dolayı teşekkür eder, iş ortaklığımızın devamını dileriz.

Saygılarımızla,

MERT ÇALIK
mert trade

ŞİRKETİMİZİN KURUCUSU BABAMIZ MERHUM DURSUN ÇALIK

Dursun Çalık
1967’den bugüne

MERT İÇ VE DIŞ TİCARET OLARAK DEĞERLERİMİZ;

  • Müşteri odaklı olmak
  • Tevazu
  • Rekabetçi Yapı
  • Değişim ve Sürekli Gelişim
  • Modernize Olmak
  • Girişimci Ruh
image
image

FUARLARDAN FOTOĞRAFLARIMIZ

Haber Bültenimize Katılın İndirimleri Kaçırmayın!

Copyright © 2019 Merttrade.com All rights reserved

Powered By Wover Digital